تمامی تست های لازم در مراحل قبل از تولید، حین تولید و پس از تولید در این واحد با استفاده از دستگاه های پیشرفته با تکنولوژی جدید و به روز مطابق با استانداردهای جهانی بر روی انواع محصولات تولیدی این شرکت انجام می شود.

با توجه به تخصصی بودن بازارهای هدف و استفاده از محصولات تولیدی این شرکت در ساخت آسفالت راه، آزمایشگاه این شرکت علاوه بر 9 آزمایش متعارف قیر (Penetration Grades) توانایی لازم را دارد. انجام سایر آزمایشات مربوط به سایر گریدها از جمله (گرید ویسکوزیته) ، گریدهای عملکرد، قیر اصلاح شده توسط دستگاه های تمام اتوماتیک.

واحد آزمایشگاهی ما قلب تپنده کنترل کیفیت محصولات تولیدی است که طیف گسترده ای از آزمایشات کنترل کیفیت را برای اطمینان از مطابقت محصولات ما با مشخصات مورد نیاز و استانداردهای بین المللی انجام داده است.

با توجه به ارائه استانداردهای ویژه توسط مشتریان در کشورهای مختلف، به مشتریان محترم یادآوری می کنیم که کلیه آزمایشات ذکر شده در استانداردها در واحد آزمایشگاهی این شرکت انجام می شود.

در واحد آزمایشگاهی شرکت انرژی آوند، فعالیت های تحقیق و توسعه ویژه ای را برای ارتقای کیفیت محصولات خود و تولید محصولات جدید منطبق بر نیازهای در حال تحول و جدید انجام می دهیم. ما روی امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی خود سرمایه گذاری کرده ایم و بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه می دهیم.